Úspěchy v léčbě moxováním

zpět na moxování

Během své praxe jsem se setkala s mnoha případy, kdy moxa přímo zázračně pomohla. Tady jsou některé z nich:

 

Štěpánka, 44 let. Po prodělané sarkodióze plic přetrvávaly kloubní bolesti, otékala noha v oblasti kotníku. Také se ještě hůř dýchalo a byla patrná únava. Po intenzivním moxování se snížila bolestivost a otok zmizel. Už není tak unavená a vše se vrací do normálu. Dnes moxuje již jen preventivně a občas dochází na shiatsu.

 

Lenka 31 let. V 38 týdnu potvrzená řitní (obrácená) poloha plodu a doporučený císařský řez. Po moxování a ošetření akupunkturních bodů miminko vzorně spolupracovalo a druhý den se otočilo. Porod proběhl normálně a bez komplikací.

 

Adéla, 30 let. Diagnóza zněla cysty na vaječníku a špatně průchodné oba vejcovody. Lékaři trvali na operativním odstranění cyst a chtěli se pokusit o zprůchodnění vejcovodů. Přesto klientce dávali minimální šance na přirozené otěhotnění. Začaly jsme denně moxovat a za 14 dní bylo ultrazvukovým vyšetřením potvrzené zmenšování cyst. Adéla v moxování pokračovala a zhruba za další měsíc lékaři mohli konstatovat těhotenství. Počala úplně přirozeně, těhotenství proběhlo bez vážnějších problémů a dnes má krásného chlapečka.

 

Jan, 38 let. Aktivní sportovec. Původně přišel na shiatsu s chronickými bolestmi zad. Po prvním ošetření se bolesti zmírnily, ale ještě to nebylo ono. Proto jsme nasadili moxování, které během několika sezení problém vyřešilo. Dnes opět moxujeme pouze preventivně a Jan chodí na shiatsu jen když potřebuje vyladit před důležitým výkonem.

 

 

 

Taiji-shiatsu 775 997 335

Moskevská 27/14, Liberec 1
II. poschodí Sídlo Centra zdraví Taiji-Shiatsu Liberec

Registrovaní uživatelé

Přihlaste se pro přístup k exkluzivním informacím, video prezentacím, receptům a dalším zajímavostem

Přihlásit se

Aktuální články

CO ZÍSKÁTE CVIČENÍM TAIJIGUANU A QIGONGU

12. 08. 2019

Život člověka dnešní doby, je plný napětí a stresu. Tento trend nás stále víc připravuje o rovnováhu a není žádným tajemstvím, že svým neviditelným pů...

JAK MODERNÍ TECHNOLOGIE OVLIVŇUJÍ NAŠI MYSL

04. 05. 2019

Vážení čtenáři, inspiroval mne pořad České televize Hyde park, v němž jsem vyslechl názory Susan Greenfieldové, profesorky fyziologie na Oxfordské ...

všechny články